KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13294358
nr 1329 4358
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på pannå, 16x26cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 maj 2020
kl 20:18:16
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr